Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos stalo tenisininkės – Lietuvos vicečempionės
Gegužės 6 dieną Kelmėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso finalinės varžybos, kuriose dalyvavo šešios stipriausios šalies mokyklų komandos. Tarp jų – ir Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos mergaičių komanda.
Puikiai pasirodė Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos sportininkės: Urtė Lisauskaitė, Katalėja Siaurokaitė, Ieva Ramanauskaitė ir Elija Mičelytė. Po atkaklių kovų merginos bendroje įskaitoje iškovojo Lietuvos vicečempionių titulą.
Nuoširdžiai sveikiname sportininkes bei jų mokytojus Gediminą Ušacką ir Virginiją Lisevičienę su puikiais sportiniais pasiekimais bei linkime dar daugiau pergalių ateityje!
Mokytoja Asta Čatrauskaitė


