Mokinių pasiekimai

Mokinių pasiekimai 2020-2021 m.m.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas (regioninis etapas)

Nojus Kralikevičius, 8A – III vieta

Mokinį ruošė R.Zibalas


Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ (rajoninis etapas)

Milda Braidokė, 6A – I vieta
Salomėja Šniūrevičiūtė, 6B – II vieta
Nojus Tamoševičius, 6B – II vieta
Augustas Vyšniauskas, 6B – II vieta

Giedrė Katinaitė, 7B – I vieta
Laurynas Kvaselis, 7B – II vieta
Laurynas Dambrauskas, 7B – III vieta

Ema Dalalaitė, 8C – I vieta
Petras Šniūrevičius, 8B – II vieta
Nojus Kralikevičius, 8A – III vieta

Mokinius ruošė R.Žygienė


Lietuvos mokinių dailės olimpiada (rajoninis etapas)

Goda Navickaitė, 8B – III vieta (mokytoja R.Suchockienė)


ADVENTUR Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”

Ema Dalalaitė, 8C – II laipsnio diplomas (mokytoja R.Žygienė)
Ąžuolas Venslovas, 6B – III laipsnio diplomas (mokytoja R.Žygienė)


Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso laimėtojai:

Izabelė Buividytė, 7B kl. – I vieta (mokytoja Irena Gatelienė),
Aleksandras Bissekerskij, 7B kl. – II vieta (mokytoja Irena Gatelienė),
Nojus Kralikevičius, 8A kl. – II vieta (mokytojas Romas Zibalas),
Luknė Elena Vancevičiūtė, 6B kl. – III vieta (mokytojas Romas Zibalas),
Viktorija Dvilevičiūtė, 6B kl. – III vieta (mokytojas Romas Zibalas).


Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninio etapo laimėtojai:

Nojus Kralikevičius, 8A kl. – I vieta,
Emilija Maslinskaitė, 8A kl. – II vieta,
Armantė Kiškytė, 6B kl. – II vieta,
Laimė Graužinytė, 6A kl. – III vieta,
Urtė Nekraševičiūtė, 6B kl. – III vieta.

Mokinius konkursui ruošė mokytojas Romas Zibalas.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioniniame etape dalyvaus 8A kl. mokinys Nojus Kralikevičius.


Širvintų rajono mokinių kūrybinių darbų konkursas „Kalėdinis paštas“

Simona Griškevičiūtė (5A )  – nominacija „Meniškiausios Kalėdos“ (mokytoja R.Suchockienė)
Reigardas Tolkan (7D) – nominacija „Meniškiausios Kalėdos“ (mokytoja J.Jurkevičiūtė)
Kotryna Zmitrevičiūtė (5C) – nominacija „Meniškiausios Kalėdos“ (mokytoja R.Suchockienė)
Arnas Sakalauskas (5A) – nominacija „Meniškiausios Kalėdos“ (mokytoja R.Suchockienė)
Indrė Aleksandravičiūtė (5A) – nominacija „Nuostabiausia Kalėdų eglutė“ (mokytoja R.Suchockienė)
Pijus Kaminskas (5C) – nominacija „Gamtos grožio pajauta“ (mokytoja R.Suchockienė)
Kamilė Bilinskaitė (5C) – nominacija „Gamtos grožio pajauta“ (mokytoja R. Suchockienė)
Ieva Juodviršytė (7A) – nominacija „Gamtos grožio pajauta“ (mokytoja J. Jurkevičiūtė)
Evilija Šilinskaitė (7A) – nominacija „Gamtos grožio pajauta“ (mokytoja J. Jurkevičiūtė)
Miglė Diržinauskaitė (5B) – nominacija „Paslaptingiausia kelionė į Kalėdų šalį“ (mokytoja R. Suchockienė)
Karina Sperskaitė (5B) – nominacija „Gražiausias Kalėdinis sveikinimas“ (mokytoja R. Suchockienė)
Liepa Tamoševičiūtė (5C) – nominacija „Etnografinės Kalėdos“ (mokytoja R. Suchockienė)
Ieva Diržinauskaitė (5B) – nominacija „Kalėdų dvasios atspindžiai“ (mokytoja R. Suchockienė)
Indrė Aleksandravičiūtė (5A) – nominacija „Kalėdų dvasios atspindžiai“ (mokytoja R. Suchockienė)
Kajus Meilūnas (5B) – nominacija „XXI amžiaus Kalėdos“ (mokytoja R.Suchockienė)
Aistė Klibavičiūtė (7C) – nominacija „Kalėdų stebuklas. Atradimai ir praradimai“ (mokytoja J.Jurkevičiūtė)
Agnius Sakalauskas (5A) – nominacija „Geriausias Kalėdų senelio įvaizdis“ (mokytoja R. Suchockienė)


Respublikinė virtuali paroda – konkursas „2020 miniatiūra 20×20“

Konstrukcinės medžiagos (7-8 klasės)
Petras Šniūrevičius (8B) – nugalėtojas (mokytojas Kęstutis Misiūnas)


Tarptautinis informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

Pateko į šalies geriausiųjų 50-tuką

Liepa Tamoševičiūtė (5B) – 38 vieta (mokytoja D.Balandytė)
Milda Braidokė (6A) – 26 vieta (mokytojas E.Gatelis)


Rajoninė etninės kultūros olimpiada

Emilis Januškevičius (7 B) – I vieta (mokytojos I. Gatelienė ir G.Gudonienė)
Liepa  Serekpajavaitė (7 B) – II vieta (mokytojos I. Gatelienė ir G.Gudonienė)


Edukacinių konkursų „Olympis 2020 – Rudens sesija“ rezultatai

Lietuvių kalba

Gabrielė Juchnevičiūtė (5B) – I laipsnio diplomas (mokytoja E. Guščienė)
Marija Armanavičiūtė (5B) – I laipsnio diplomas (mokytoja E.Guščienė)
Karina Sperskaitė(5B) – II laipsnio diplomas (mokytoja E.Guščienė)
Miglė Diržinauskaitė (5B) – III laipsnio diplomas (mokytoja E. Guščienė)
Renaldas Ašebergas (5A) – III laipsnio diplomas (mokytoja E. Guščienė)
Aleksandras Bissekerskij (7B) – I laipsnio diplomas (mokytoja E.Guščienė)

Matematika

Renaldas Ašebergas (5A) – II laipsnio diplomas (mokytoja V.Danienė)
Gabrielė Juchnevičiūtė (5B) – II laipsnio diplomas (mokytoja V.Danienė)
Aurelija Adomavičiūtė (5B) – III laipsnio diplomas (mokytoja V.Danienė)
Jaunius Stukas (5B) – III laipsnio diplomas (mokytoja V.Danienė)
Emilija Mingelevičiūtė (5B) – III laipsnio diplomas (mokytoja V.Danienė)
Aleksandras Bissekerskij (7B) – I laipsnio diplomas (mokytoja V.Kavaliauskaitė)

Informacinės technologijos

Miglė Diržinauskaitė (5B) – II laipsnio diplomas (mokytojas E.Gatelis)
Ieva Diržinauskaitė (5B) – II laipsnio diplomas (mokytojas E.Gatelis)
Renaldas Ašebergas (5A) – II laipsnio diplomas (mokytojas E.Gatelis)
Emilija Mingelevičiūtė (5B) – II laipsnio diplomas (mokytoja D.Balandytė)
Aleksandras Bissekerskij (7B) – II laipsnio diplomas (mokytojas E.Gatelis)

Anglų kalba

Renaldas Ašebergas (5A) – I laipsnio diplomas (mokytoja G.Mažulienė)
Emilija Mingelevičiūtė (5B) – I laipsnio diplomas (mokytoja Ž.Barbaravičienė)
Jaunius Stukas (5B) – I laipsnio diplomas (mokytoja Ž.Barbaravičienė)
Aleksandras Bissekerskij (7B) – I laipsnio diplomas (mokytoja Ž.Barbaravičienė)

Biologija

Emilija Mingelevičiūtė (5B) – I laipsnio diplomas (mokytoja N.Dačkienė)
Gabrielė Juchnevičiūtė (5B) – I laipsnio diplomas (mokytoja N.Dačkienė)
Miglė Diržinauskaitė (5B) – I laipsnio diplomas (mokytoja N.Dačkienė)
Marija Armanavičiūtė (5B) – I laipsnio diplomas (mokytoja N.Dačkienė)
Ieva Diržinauskaitė (5B) – I laipsnio diplomas (mokytoja N.Dačkienė)
Renaldas Ašebergas (5A) – III laipsnio diplomas (mokytoja N.Dačkienė)
Nojus Tamoševičius (6B) – I laipsnio diplomas (mokytoja M.Gaidakauskienė)
Aleksandras Bissekerskij (7B) – II laipsnio diplomas (mokytoja M.Gaidakauskienė)

Fizika

Aleksandras Bissekerskij (7B) – I laipsnio diplomas (mokytoja A.Vaitkūnienė)

Istorija

Renaldas Ašebergas (5A) – I laipsnio diplomas (mokytoja D.Urbanavičienė)
Gabrielė Juchnevičiūtė (5B) – I laipsnio diplomas (mokytoja D.Urbanavičienė)
Marija Armanavičiūtė (5B) – I laipsnio diplomas (mokytoja D.Urbanavičienė)
Miglė Diržinauskaitė (5B) – I laipsnio diplomas (mokytoja D.Urbanavičienė)
Ieva Diržinauskaitė (5B) – I laipsnio diplomas (mokytoja D.Urbanavičienė)
Sofija Tosun (5B) – II laipsnio diplomas (mokytoja D.Urbanavičienė)
Jaunius Stukas (5B) – III laipsnio diplomas (mokytoja D.Urbanavičienė)
Sibilė Guobytė (5B) – III laipsnio diplomas (mokytoja D.Urbanavičienė)
Nojus Tamoševičius (6B) – I laipsnio diplomas mokytoja D.Urbanavičienė)
Aleksandras Bissekerskij (7B) – III laipsnio diplomas (mokytoja V. Stakauskaitė)

Geografija

Nojus Tamoševičius (6B) – I laipsnio diplomas, medalis (mokytoja R. Žygienė)
Aleksandras Bissekerskij (7B) – I laipsnio diplomas (mokytoja R. Žygienė)


Mokinių pasiekimai 2019-2020 m.m.


Mokinių pasiekimai 2018-2019 m.m.


Mokinių pasiekimai 2017_2018 m.m.


Sekite mus Facebook