Be kategorijos

Rygoje buvo įdomu

Mes, 7AC kl. (vadovės Danguolė Urbanavičienė ir Ligita Andriuškevičienė) mokiniai, keliavome į Rygą.
Pirmiausia aplankėme Rygos senamiestį. Nuprausti lietaus, bet laimingi apžiūrėjome Rygos zoologijos sodą. Viename gražiausių miesto parkų jau daugiau kaip 100 metų gyvena ~ 400 gyvūnų rūšių – žinduolių, paukščių, žuvų, bestuburių, amfibijų ir reptilijų. Daugiau kaip 40 rūšių yra įtrauktos į Raudonąją knygą. Net sunku patikėti, jog viename parke telpa daugiau kaip 3500 gyvūnų, kurių skaičius kasmet didėja ir sulaukia vis daugiau smalsių lankytojų.
O toliau dar įdomiau – Rygos automobilių muziejus. Čia pamatėme daugiau kaip 100 unikalių motorinių transporto priemonių, modernią ekspoziciją, susipažinome su senoviniais automobiliais. Senųjų automobilių ekspozicija sukurta kaip įkvepiantis pasakojimas apie unikalias mašinas,
žinomus žmones ir svarbiausius automobilių istorijos įvykius. Su šiuo pasakojimu lankytojai gali susipažinti per modernią ir įvairiapusę multimediją bei dizainą, taip pat dalyvaudami įvairiuose interaktyviuose užsiėmimuose. Istoriniai automobiliai, pateikti šiuolaikiška forma, paverčia apsilankymą Rygos automobilių muziejuje nepakartojamu ir žinių suteikiančiu nuotykiu.
Diena buvo įdomi ir turininga.
7AC kl. informacija

Sekite mus Facebook