Be kategorijos

Su Šv.Kalėdomis

Dar lapkričio mėnesį man, Miglei, kilo mintis per Šv. Kalėdas kažkaip praskaidrinti nuotaiką seneliams, gyvenantiems ne savo namuose, o Širvintų parapijos globos namuose.
Kadangi pastaruoju metu labai pamėgau kepti tortus ir kitus konditerijos gaminius, tai pakalbinau savo seses Ievą ir Mildą prikepti daug meduolių seneliams. Šia idėja pasidalinome su tėveliais, kurie, žinoma, pritarė ir padėjo įgyvendinti sumanymą. Gruodžio 19-20 dienomis mūsų namų virtuvė virto mažomis meduolių kepimo ir dekoravimo dirbtuvėlėmis. Aš minkiau ir kepiau, Ieva su Milda išsijuosusios dekoravo, Ieva nupiešė atvirutę ir parašė palinkėjimus seneliams. Gruodžio 21 d. supakuotus, gardžiai kvepiančius, pilnus meilės ir rūpesčio meduoliukus su palinkėjimais nuo sesių nuvežėme ir perdavėme Širvintų parapijos globos namų darbuotojai.
Buvo labai gaila, kad negalėjome tuo džiaugsmu pasidalinti tiesiogiai ir kartu su seneliais išgerti arbatos pasigardžiuojant meduoliais. Linkime ir jums dalintis gerumu bei skleisti džiaugsmą! Gražių ir jaukių Šv. Kalėdų!
Sesės Miglė ir Ieva Diržinauskaitės, 5b klasės mokinės, Milda Diržinauskaitė, Širvintų pradinės mokyklos 1b klasės mokinė

Sekite mus Facebook