Be kategorijos

Progimnazijai vadovaus direktorė Jūratė Stankevičienė

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė, vicemerė Janina Pažusienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičienė gruodžio 29 d. Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos bendruomenei nuotoliniu būdu vykusiame susirinkime pristatė naują vadovę Jūratę Stankevičienę. Ji direktore paskirta Širvintų rajono savivaldybės mero potvarkiu ir progimnazijai vadovaus nuo 2020 m. gruodžio 31-osios.
Nuotoliniu būdu ZOOM aplinkoje vykusiame susirinkime rajono merė padėkojo daugiau nei septynerius metus progimnazijai vadovavusiai direktorei Daivai Klimienei ir pristatė naują vadovę Jūratę Stankevičienę. Supažindinusi bendruomenę su būsimomis pertvarkomis, merė mokyklos kolektyvui linkėjo darnaus darbo, susiklausymo ir puikių rezultatų. Savivaldybės vadovė pasidžiaugė, jog į direktorės pareigas skiriama ne tik didelę vadybinio darbo patirtį turinti, bet ir puikiai rajono pedagogų bendruomenę pažįstanti, nuolat besikeičiantį švietimo kontekstą išmananti specialistė, iš kurios tikimasi sklandaus vadovavimo.
Jūratė Stankevičienė yra ilgametė švietimo darbuotoja, turinti daugiau nei 35 metų pedagoginio ir 32 metų vadybinio darbo stažą. Ji yra dirbusi Gelvonų darželio vedėja, Gelvonų vidurinės mokyklos rusų kalbos ir literatūros mokytoja, etikos mokytoja, užklasinio darbo organizatore, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai vykdžiusi Gelvonų gimnazijos direktoriaus pareigas. 2019 m. rugsėjo 27 d. vykusiame Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo nuspręsta Jūratę Stankevičienę paskirti Gelvonų gimnazijos direktore.
Nuo 2019 m. spalio 1 d. iki paskyrimo „Atžalyno“ progimnazijos vadove Jūratė Stankevičienė dirbo Gelvonų gimnazijos direktore. Ji yra įgijusi 2 aukštojo mokslo diplomus: Vilniaus valstybiniame pedagoginiame institute 1988 m. baigusi rusų kalbos mokytojo studijas ir Vilniaus pedagoginiame universitete – 2002 m. etikos mokytojo studijas.
Naujoji direktorė, prisistatydama progimnazijos bendruomenei, patikino, kad yra siekianti tikslo, atvira pokyčiams, lanksti, nuosekli, atkakli, pažymėjo, kad bus atsakinga didelės komandos vadovė, atsakė į mokytojų pateiktus klausimus.
Šiuo metu „Atžalyno“ progimnazijoje mokosi daugiau nei 330 mokinių, juos moko 33 mokytojai ir pagalbos mokiniui specialistai, Zibalų skyriuje ugdomi 9 pradinukai, 2 priešmokyklinukai ir 14 ikimokyklinio amžiaus vaikų, juos ugdo 2 pedagogai.

Progimnazijos informacija


Sekite mus Facebook