Be kategorijos

Pradėti naujieji mokslo metai

Pirmadienį į progimnazijos kieme vykusią Rugsėjo 1-osios šventę susirinko 342 atžalyniečiai bei 25 Zibalų skyriaus pradinukai ir darželinukai, juos pasitiko 33 mokytojai. Aidint mokykliniam varpeliui, į mokyklos kiemą buvo pakviesti naujokai – penktųjų klasių mokiniai – ir jų auklėtojos Gražina Gudonienė, Renata Žygienė ir Valerija Danienė. Mokyklos vėliavą įnešė mokslo pirmūnai  Justas Jakubickis  ir Austėja Šimkutė.

„Atžalyno“ progimnazijos bendruomenę naujųjų mokslo metų proga sveikino Širvintų rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus  vedėja Regina Jagminienė ir penktoko Jorio mama Inga Vaickienė. Šokius „Samba“ ir „Čia čia čia“  šoko sportinių šokių klubo „Elegancija“ šokėjai Mėja ir Emilis (vadovas Lukas Petkevičius).

Skambant Lietuvos himnui, valstybės vėliavą pakėlė progimnazijos fizinio ugdymo  mokytojas Nerijus Pakalnis ir matematikos mokytoja Virginija Burlėgaitė, sėkmingai paruošę progimnazijos mokinius respublikiniams konkursams.

Direktorei Daivai Klimienei paskelbus naujųjų 2019-2020 mokslo metų pradžią, mokiniai ir mokytojai nuskubėjo į pirmąją pamoką. Ir vėl prasidėjo ilgas kelias į pažinimo džiaugsmą.

Šventę vedė Nojus Kralikevičius ir Kamilė Andrikonytė, šventės scenarijų parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Suchockienė.

Progimnazijos informacija


Sekite mus Facebook