Neformalus vaiko švietimas

Neformalus vaiko švietimas

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS

2019–2020 m.m.

Eil. Nr. Neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimo pavadinimas Vadovo vardas, pavardė Valandų, skirtų programai įgyvendinti, skaičius per savaitę Programos užsiėmimų laikas

(savaitės diena, laikas)

Užsiėmimų vieta
1. Drąsūs, stiprūs, vikrūs (DSV), kvadratas Asta Čatrauskaitė 2 ANTRADIENIS

14.00-14.45

KETVIRTADIENIS

14.00-14.45

Sporto salė
2. Drąsūs, stiprūs, vikrūs (DSV), kvadratas Nerijus Pakalnis 2 ANTRADIENIS

14.45-15.30

KETVIRTADIENIS

14.45-15.30

Sporto salė
3. Tinklinis (7-8 kl. mergaitėms) Asta Čatrauskaitė, 1 PIRMADIENIS

14.45-15.30

Sporto salė
4. Tinklinis (7-8 kl. berniukams) Nerijus Pakalnis 2 PIRMADIENIS

14.45-15.30

KETVIRTADIENIS

16.30-17.15

Sporto salė
5. Drožinėjimo būrelis Kęstutis Misiūnas 2 KETVIRTADIENIS

13.50-15.20

15 kabinetas
6. Kino filmų kūrėjų būrelis „Guminukai“ Kęstutis Misiūnas 2 TREČIADIENIS

13.50-15.20

35 kabinetas
7. Jaunųjų gitaristų būrelis Arvydas   Golcas 4 TREČIADIENIS

14.00-17.00

Aktų salė/ „Menų kiemelis“
8. Krepšinis

(6-8 klasių berniukams)

Nerijus Pakalnis 1 ANTRADIENIS

15.30-16.15

Sporto salė
9. Mergaičių futbolas Asta Čatrauskaitė 2 TREČIADIENIS, PENKTADIENIS

13.50-15.20

Sporto salė, sporto aikštelė
10. Mokyklos interjero kūrimo būrelis Rita Suchockienė 1  KETVIRTADIENIS

14.00- 14.45

34/35 kabinetai
11.

 

Jaunųjų inovatorių būrelis Edvardas Gatelis 2 (Būrelio nariai renkasi kiekvienam patogų laiką intervale nuo 13.00 iki 15.00 val.)

ANTRADIENIS

23, 33 kabinetai

2019–2020 m. m. Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos ugdymo plano priedas

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO VALANDŲ PASKIRSTYMAS

Eil.

Nr.

Mokytojo vardas, pavardė Veiklos pavadinimas Valandų skaičius

1.

Čatrauskaitė Asta Drąsūs, stiprūs, vikrūs (DSV), kvadratas

2

2.

Čatrauskaitė Asta Mergaičių futbolas

2

3.

Čatrauskaitė Asta Mergaičių tinklinis

1

4.

Golcas Arvydas Gitara

4

5.

Misiūnas Kęstutis Drožinėjimo būrelis

2

6.

Misiūnas Kęstutis Kino filmų kūrėjų būrelis „Guminukai“

2

7.

Pakalnis Nerijus Drąsūs, stiprūs, vikrūs (DSV) 5-6 kl. ir kvadratas

2

8.

Pakalnis Nerijus Tinklinis (7-8 klasių vaikinai)

2

9.

Pakalnis Nerijus Krepšinis (6-8 klasių vaikinai)

1

10.

Suchockienė Rita Mokyklos interjero kūrimo būrelis

1

11.

Gatelis Edvardas  Jaunųjų inovatorių būrelis

2

Iš viso:

21


Neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimų tvarkaraštis 2018–2019 m. m.

 

Sekite mus Facebook