Mokinių pasiekimai

Mokinių pasiekimai 2018-2019 m.m.

Istorijos kengūra 2019

Kornelija Polonskaitė (8 kl.) – Oranžinės Kengūros diplomas

Mokinę ruošė V.Stakauskaitė


Gamtos mokslų žinių konkursas

5-kai

Airida Jakštaitė – III vieta
Jurgis Dapkevičius  – III vieta
Laurynas Kvaselis  – III vieta

6-kai

Rugilė Lapinskaitė – I vieta
Goda Navickaitė – I vieta
Ema Dalalaitė – II vieta
Nojus Kralikevičius – III vieta

7-kai

Viltė Lipinskaitė – I vieta
Urtė Vinskevičiūtė – I vieta
Rugilė Austėja Čatrauskaitė – II vieta
Meilė Graužinytė – II vieta

8-kai

Martynas Jonas Buzys – I vieta
Eglė Maslinskaitė – II vieta
Kajus Valavičius – II vieta
Kornelija Polonskaitė – III vieta


Rajono mokinių  fizikos žinių  konkursas

7-kai

Kristijonas Česonis – I vieta
Kamilė Andrikonytė – II vieta
Gustė Kojytė – III vieta

8-kai

Eglė Maslinkaitė – I vieta
Kornelija Polonskaitė – III vieta

mokinius ruošė  Aldona Vaitkūnienė


Rajono mokinių greitojo teksto rinkimo konkursas

5-kai

Golubavičius Mantvydas – I vieta (mokinį ruošė E.Gatelis)
Katinaitė Giedrė – III vieta (mokinę ruošė E.Gatelis)

6-kai

Miselis Martynas – I vieta (mokinį ruošė D.Balandytė)
Bartusevičius Rokas – II vieta (mokinį ruošė E.Gatelis)
Lapinskaitė Rugilė – III vieta (mokinę ruošė D.Balandytė)
Zmejauskaitė Viltė – III vieta (mokinę ruošė D.Balandytė)
Antanaitis Simas – III vieta (mokinį ruošė E.Gatelis)

7- kai

Dagenis Dominykas – I vieta (mokinį ruošė E.Gatelis)
Graužinytė Meilė – II vieta (mokinę ruošė E.Gatelis)
Pavasaris Pijus – III vieta (mokinį ruošė D.Balandytė)
Jakubickis Justas – III vieta(mokinį ruošė E.Gatelis)

8-kai

Valavičius Kajus – I vieta (mokinį ruošė D.Balandytė)
Maslinskaitė Eglė – II vieta (mokinę ruošė D.Balandytė)
Kuosaitė Viltė – III vieta (mokinę ruošė E.Gatelis)


Vertimų konkurso  „Tavo žvilgsnis 2019“ prizininkai (vertimas iš anglų kalbos)

Gustė Gudelytė, 5A
Ieva Juodviršytė, 5A
Aleksandras Bissekerskij, 5B
Laurynas Dambrauskas, 5B
Nojus Kralikevičius, 6A
Dovydas Romeika, 6C
Kipras Juodviršis,6C
Martynas Miselis, 6C


Kengūra (anglų kalba)

Auksinės Kengūros diplomus pelnė

Martynas Jonas Buzys, 8B
Ignas Jakšta, 8B
Eglė Maslinskaitė, 8B
Patrikas Jermak, 8B
Kornelija Polonskaitė, 8B

Sidabrinės Kengūros diplomus pelnė

Karolis Ališauskas, 8B
Urtė Mikalajūnaitė, 8B
Rėjus Miliukas, 7C
Rugilė Jurevičiūtė, 6A

Oranžinės Kengūros diplomus pelnė

Edgaras Bilotas, 8B
Ridas Miliukas, 7C
Rugilė Lapinskaitė, 6A
Nojus Kralikevičius, 6A


Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2019 – Pavasario sesija“
Anglų kalba

Dovilė Gudanaitė, (7 kl.) – I laipsnio diplomas (mokinę ruošė G.Mažulienė)
Fausta Bendorytė, (7 kl.) – II laipsnio diplomas (mokinę ruošė L.Kriščiūnienė)
Ugnė Čekauskaitė, (7 kl.) – II laipsnio diplomas (mokinę ruošė L.Kriščiūnienė)
Aleksandras Bisekerskij, (5 kl.) – I laipsnio diplomas (mokinį ruošė L.Kriščiūnienė)

Lietuvių kalba ir literatūra

Aleksandras Bisekerskij, (5 kl.) – I laipsnio diplomas (mokinį ruošė I.Gatelienė)

Matematika

Aleksandras Bisekerskij, (5 kl.) – I laipsnio diplomas (mokinį ruošė V.Burlėgaitė)

Informacinės technologijos

Aleksandras Bisekerskij, (5 kl.) – I laipsnio diplomas (mokinį ruošė E.Gatelis)

Biologija

Aleksandras Bisekerskij, (5 kl.) – I laipsnio diplomas (mokinį ruošė M.Gaidakauskienė)

Istorija

Aleksandras Bisekerskij, (5 kl.) – II laipsnio diplomas (mokinį ruošė V.Stakauskaitė)


6–8 klasių Lietuvos moksleivių matematikos olimpiada

Austėja Šimkutė (7 kl.) – II vieta

Mokinę konkursui ruošė V.Burlėgaitė


Tarptautinis matematikos konkursas KENGŪRA

Laurynas Kvaselis (5 kl.) – 23 vieta
Meilė Graužinytė (7kl.) – 10 vieta
Rokas Braidokas (7 kl.) – 25 vieta

Mokinius konkursui ruošė V.Burlėgaitė ir V.Danienė.


5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados rajono etapas

5-kai

Laurynas Kvaselis – I VIETA
Aleksandras Bisekerskij – II VIETA
Jurgis Dapkevičius – III VIETA

6-kai

Kristijonas Dvilevičius – I VIETA
Jaunius Krūminas – II VIETA

7-kai

Rokas Braidokas – I VIETA
Meilė Graužinytė – II VIETA
Austėja Šimkutė – III VIETA

8-kai

Edgaras Bilotas – I VIETA
Ugnė Korsakaitė – II VIETA
Miglė Lipinskaitė – III VIETA

Mokinius ruošė  V.Burlėgaitė, V.Danienė, D.Balandytė


 Rajoninis konkursas „Raštingiausias mokinys“

Bissekerskij Aleksandras (5 kl.) – I VIETA (mokinį ruošė Irena Gatelienė)
Graužinytė Meilė (7 kl.) – I VIETA (mokinę ruošė Edita Guščienė)
Miliukas Ridas (7 kl.) – I VIETA (mokinį ruošė Edita Guščienė)
Zmejauskaitė Viltė (6 kl.) – II VIETA (mokinę ruošė Romas Zibalas)
Kamarauskaitė Dagnė (7 kl.) – II VIETA (mokinę ruošė Edita Guščienė)
Lapinskaitė Rugilė  (6 kl.) – III VIETA (mokinę ruošė Romas Zibalas)
Andrikonytė Kamilė (7 kl.) – III VIETA (mokinę ruošė Edita Guščienė)
Judėnaitė Amina (8 kl.) – III VIETA (mokinę ruošė Romas Zibalas)


Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninio etapo rezultatai

Sedleckij Dominykas – II VIETA


Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso  regioninis etapas

Nojus Kralikevičius – I VIETA

Mokinį ruošė R.Zibalas


Geografijos olimpiada „Mano gaublys“

8-kai

Eglė Maslinskaitė – I VIETA
Edgaras Bilotas – I VIETA
Alanas Savičius – II VIETA
Ignas Jakšta – III VIETA

7-kai

Justas Jakubickis – I VIETA
Rėjus Miliukas – II VIETA
Ridas Miliukas – III VIETA

6-kai

Greta Cikanavičiūtė – I VIETA
Ema Dalalaitė – II VIETA
Edvinas Meškerevičius – III VIETA

Mokinius ruošė R.Žygienė


Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas

Nojus Kralikevičius (6 kl.) – I vieta (mokinį ruošė mokytojas ekspertas Romas Zibalas)
Gabija Griškevičiūtė (7 kl.) – II vieta (mokinę ruošė mokytoja metodininkė Edita Guščienė)
Modesta Bakšanskytė (8 kl.) – II vieta (mokinę ruošė mokytojas ekspertas Romas Zibalas)
Justas Jakubickis (7 kl.) – III vieta (mokinį ruošė mokytoja metodininkė Edita Guščienė)
Kornelija Kojalaitė (8 kl.) – III vieta (mokinę ruošė mokytoja metodininkė Edita Guščienė)


Reitingų viršūnėse – Širvintų „Atžalyno“ progimnazija

Pasirodęs naujausias žurnalo „Reitingai“ numeris paskelbė aukštųjų mokyklų, gimnazijų, progimnazijų, pagrindinių ir pradinių mokyklų reitingus. Širvintų „Atžalyno“ progimnazija minima tarp geriausių pagal olimpiadų rezultatus.
Pagal 2018 metų olimpiadų rezultatus 7-10 vietomis su Klaipėdos P. Mašioto progimnazija bei Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija ir Vilniaus Saulės privačia gimnazija besidalijanti „Atžalyno“ progimnazija 2014 metais buvo 55, 2015 – 43, 2016 – 41, 2017 – 18 vietoje.
Reitinguose minimi didžiausi esamų ir buvusių „Atžalyno“ progimnazijos mokinių N. Kralikevičiaus ir A. Redeckaitės, laimėjusių prizines vietas respublikinėse olimpiadose, pasiekimai.


Rajoninis epistolinio rašinio konkursas

R. Lapinskaitė (6 kl.) – I VIETA

Mokinę ruošė mokytojas ekspertas Romas Zibalas


Anglų kalbos olimpiada KINGS

Rugilė Lapinskaitė (6 kl.) – II VIETA

Mokinę ruošė anglų kalbos mokytoja Kristina  Blusevičiūtė

 

L.Dambrauskas (5 kl.) – I žinių lygmuo
P.Jermak (8 kl.) – II žinių lygmuo


Matematikos olimpiada KINGS

L.Kvaselis (5 kl.) –  II žinių lygmuo
R.Braidokas (7 kl.) –  I žinių lygmuo

mokinius ruošė mokytoja Virginija Burlėgaitė


Lietuvos mokinių informatikos olimpiada (rajoninis etapas)

8-tų klasių grupė

R. Braidokas (7 kl.) –   I VIETA

Mokinį ruošė mokytojas E.Gatelis


6-oji 5-8 klasių NMA matematikos olimpiada

Rokas Braidokas (7 kl.) – II VIETA

mokinį ruošė mokytoja V.Burlėgaitė


Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

5 klasė
L.Dambrauskas – 29 vieta

7 klasė
R.Braidokas – 13 vieta
M.Graužinytė – 29 vieta

Mokinius ruošė mokytojas E.Gatelis


Rajoninis anglų kalbos žinių konkursas „Nuo garso iki žodžio“ („Spelling bee“)

5-6 klasių grupė

Rugilė Lapinskaitė – I VIETA
Nojus Iljaitis – II VIETA
Aleksandras Bissekerskij – III VIETA

Mokinius ruošė  mokytojos K. Blusevičiūtė, L. Kriščiūnienė

7-8 klasių  mokinių grupė

Kajus Valavičius – II VIETA
Mokinį ruošė mokytoja G. Mažulienė.


Mokinių pasiekimai 2017_2018 m.m.


Sekite mus Facebook